Ozonowanie – Łódź i woj. Łódzkie

Jeśli szukasz najskuteczniejszej metody dezynfekcji, wybierz ozonowanie pomieszczeń. Ozon to gaz, który ma właściwości utleniające. Skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju drobnoustroje, wirusy i grzyby, które mogą wpływać negatywnie na Twoje zdrowie. Poza tym doskonale usuwa z pomieszczeń brzydkie zapachy, które utrudniają przebywanie w danym pomieszczeniu. Zatem decydując się na ozonowanie zyskujesz komfort z przebywania w pomieszczeniu o świeżym zapachu oraz gwarancję ochrony zdrowia. A to wszystko dzięki temu, że nie wykorzystuje się żadnych szkodliwych środków chemicznych.

Na czym polega ozonowanie mieszkań i pomieszczeń?

Co istotne ozon nie oddziałuje znacząco na sprzęty elektroniczne, dzięki czemu można go stosować zarówno w mieszkaniach, przedszkolach, żłobkach i biurach. Jest to naturalny środek dezynfekujący, przez co ozonowanie jest uznawane za najbardziej ekologiczną metodę odkażania pomieszczeń i powietrza w pomieszczeniach. Jak wygląda usługa ozonowania wykonywania przez firmę Dezyn na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości? Do tego rodzaju dezynfekcji wykorzystuje się urządzenia nazywane ozonatorami, które są dobrane do odpowiedniej kubatury i rozpylają ozon w wybranym pomieszczeniu.

Jest to bardzo skuteczna metoda, gdyż rozpylony gaz jest w stanie wniknąć nawet do niedostępnych dla innych metod zakątków, zabijając wszystkie drobnoustroje, zarodniki grzybów, wirusów oraz bakterii. Sam proces ozonowania pozwala nam pozbyć się uporczywych zapachów, nieczystości, oraz wpływa bardzo pozytywnie na nasze zdrowie i samopoczucie.

Tak więc nasze generatory ozonu sprawdzą się nie tylko w domowym zaciszu, ale i miejscach pracy takich jak biura, teatry, kina, lokale usługowe.

Usuwanie zapachów z biur i mieszkań

Towarzyszące nam w codziennym życiu drobnoustroje oraz bakterie mogą być niebezpieczne dla naszego zdrowia, dlatego warto się ich pozbyć za pomocą jednej z profesjonalnych metod dezynfekcji.

Jeżeli zależy nam nie tylko na skutecznej ale i bezpiecznej metodzie, warto rozważyć odkażanie przez ozonowanie. Jest to bardzo szybki proces, który zaledwie po kilkunastu minutach pozwala nam cieszyć się odczuwalnymi efektami oraz powietrzem wolnym od alergenów. To właśnie dlatego ozonowanie mieszkań oraz biur jest szczególnie polecane alergikom, dla których bardzo istotne jest przebywanie w czystych pomieszczeniach bez grzybów, roztoczy oraz bakterii.

Co więcej ozon nie pozostawia po sobie żadnych śladów, a jako dodatkowy efekt uboczny z pomieszczenia ulatniają się wszystkie niemiłe zapachy. Nie czekaj więc, i skorzystaj z usługi ozonowania na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości, oferowanej przez firmę Dezyn! Cechuje nas indywidualne podejście do klienta, niezwykle wysoka skuteczność, oraz bezpieczeństwo pracy, przez co współpracując z nami masz pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Do ozonowania wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne i w pełni bezpieczne technologie. Gorąco zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Masz do nas pytania odnośnie naszych usług, lub potrzebujesz wyceny? Nie czekaj!
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub numeru telefonu!

    AntySpam:

    Adres: al. Włókniarzy 194, 91-089 Łódź

    E-Mail: biuro@dezyn.pl

    Telefon: +48 515 047 515

    NIP : 5213641211