Dezynfekcja po zmarłych Łódź

Sprzątanie po zgonach – pomoc na terenie województwa łódzkiego

Sprzątanie po zgonach może w trudnym okresie stanowić wyzwanie. Zdarzają się sytuacje w których samodzielne sprzątanie nie wystarcza, a dostępne w sklepach środki czystości mogą okazać się niezbyt skuteczne. Tak właśnie bywa w przypadku dezynfekcji po zmarłym, gdy śmierć nastąpiła w nienaturalnych warunkach, a ciało znajdowało się w pomieszczeniu przez dłuższy czas lub zmarły chorował zakaźnie. Samodzielne sprzątanie może nie przynieśćDezynfekcja po zmarłych efektów, a osoba sprzątająca naraża się na choroby oraz zakażenia (bakterie gnilne mogą być ekstremalnie niebezpieczne dla zdrowia człowieka). Dezynfekcja po zmarłym jest konieczna. Wtedy niezbędna jest interwencja profesjonalnej firmy oferującej usługę dezynfekcji po zgonie, która zagwarantuje przywrócenie pełnej czystości mikrobiologicznej.

Firma Dezyn posiada rozbudowaną ofertę sprzątania po zmarłych na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości, zawsze mając na uwadze dobro klienta. Oferujemy dezynfekcję po śmierci:

 • w sposób naturalny
 • po morderstwie
 • po popełnieniu samobójstwa
 • po wypadkach w miejscu pracy

Każdą z usług wykonujemy w sposób w pełni profesjonalny oraz staranny. Jesteśmy świadomi zagrożeń jakie wiążą się z działaniem jadu trupiego oraz kadaweryny, dlatego miejsce które poddajemy dezynfekcji dokładnie zabezpieczamy, a pomieszczenia po zgonach pozostawiamy w stanie nadającym się do bezpiecznego użytkowania.

Dezynfekcja i sprzątanie po zmarłym – Łódź i okolice

Nasze bogate doświadczenie zdobyte w branży, pozwala nam dostosowywać metody do zaistniałej sytuacji niezależenie od przyczyny śmierci oraz stanu rozkładu ciała. Korzystamy wyłącznie z profesjonalnego sprzętu oraz najskuteczniejszych środków chemicznych, dzięki czemu dezynfekcja po zgodnie wykonana przez naszą firmę jest niezwykle skuteczna. Jak pracujemy? Na początek ustalamy zakres prac, oraz przygotowujemy niezbędne materiały.

Następnym krokiem jest zabezpieczenie pomieszczenia przed rozprzestrzenianiem się bakterii, aby w pełni bezpiecznie usunąć odpady biologiczne. Gdy wszystko jest gotowe, przystępujemy do szczegółowej dezynfekcji po zmarłym, a na koniec ozonujemy pomieszczenie aby pozbyć się przykrych zapachów. Dlaczego jeszcze warto skorzystać z naszych usług? Naszą firmę wyróżnia indywidualne podejście do klienta, niezwykle wysoka skuteczność, oraz bezpieczeństwo pracy, przez co pracując z nami masz pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

Do dezynfekcji po zgonie wykorzystujemy tylko i wyłącznie nowoczesne i w pełni bezpieczne technologie. Gorąco zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Masz do nas pytania odnośnie naszych usług, lub potrzebujesz wyceny? Nie czekaj!
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, adresu e-mail lub numeru telefonu!

  AntySpam:

  Adres: al. Włókniarzy 194, 91-089 Łódź

  E-Mail: biuro@dezyn.pl

  Telefon: +48 515 047 515

  NIP : 5213641211